• phone 0312 397 2970
  • email info@aotoglass.com

 

 

A Otomotiv Cam Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2018 yılında toplam 12000 metrekare alan ile hizmete giren yeni, modern teknoloji ve ekipman sistemine sahip üretim sahası ve 34 yıllık iş tecrübesi ve bilgi birikim ile otomotiv sektöründe yer almıştır.
Firmamızda lamine ön cam, lamine yan ve arka cam, UV filmli lamine cam, kurşun geçirmez cam, akustik lamine cam gibi ürün gruplarının üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Firmamız, bünyesinde kurulmuş ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini etkin bir şekilde uygulayarak üretimde kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile üretimine devam etmektedir. Şirketimiz ECE-R43 standardına uygun kurulmuş, aynı zamanda TÜV AUSTRIA TÜRK tarafından akredite edilmiş yetkili laboratuvardır. Tüm otomotiv cam ürünlerinin üretim uygunluk deney ve testleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte ve belgelendirmektedir.

Lamine Ön Cam
Lamine Yan ve Arka Cam
UV filmli Lamine Cam
Kurşun Geçirmez Cam
Akustik Lamine Cam
icon Vizyonumuz

VİZYONUMUZ; Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak uzmanlık alanımızda sürekli gelişen, cam sektörünün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.

icon Misyonumuz

MİSYONUMUZ; Faaliyetlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirme yoluyla müşteri memnuniyetini artırarak cam endüstrisi alanında lamine cam üretimini en iyi şekilde gerçekleştirmektir.


icon Kalite Politikamız

Eğitimli ve deneyimli personelimizle, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini süresinde karşılamak, memnuniyetlerini sağlamak ve Stratejik Plan ile TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları, uygulanabilir tüm şartlar ile güncel yasal mevzuat çerçevesinde hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve etkinliğini artırmaktır